O MNE

Vítam Ťa. Som REGINA

regina terapia

Som poradkyňa zdravia a terapeutka. Absolvovala som štúdium biochémie a ďalšie školenia, semináre a kurzy o zdravom fungovaní nášho ľudského organizmu, iridológie, dietetike, Bachovej kvetovej terapie, masáží, ako aj chápaní hlbších súvislostí našej telesnej kondície s našou povahou, myslením či emóciami.

Môj životný príbeh? Mám toho veľa zažité. Viem, aké to je vyrastať bez vlastnej maminy a veľakrát sa cítiť stratená vo vlastnom živote. Jedného dňa som si však povedala, že i napriek tomu, čo všetko bolestivé som v minulosti prežila, som stvorená z lásky a svetla „ pre LÁSKU a SVETLO“.
Celý náš život sprevádzajú rôzne zmeny a skúsenosti. Je to potrebné učenie. A skúška je zložená, ak zotrváme v láske, aj keď strácame milovanú osobu a máme prekážky. Ako tomu rozumieť?
Odpovede ponúkam na svojich konzultáciách a prednáškach.

Keď preskúmam kondíciu fyzického tela, poradím čo jesť, piť, aké bylinky, cvičenie či masáž je vhodná. Keď spoznám povahu a rôzne naučené postoje / návyky, ktoré komplikujú život a všetko to, čo človeka trápi vo vlastnom živote /, odporučím, aké kvetové esencie sú potrebné pre nastolenie harmónie, ako pracovať s mysľou, čo čítať, ako relaxovať.


Pozývam Vás na cestu sebapoznania a pochopenia svojho životného príbehu.

S láskou Regina