MASÁŽE

Masáže na rýchle odstránenie bolestí, napätia, kŕčov a stuhnutia v oblasti svalov, chrbtice a kĺbov sa používajú rôzne druhy masáží. Podporujú detoxikáciu, okysličenie a prekrvenie celého tela.

Ponúkam:
regina terapia Klasická masáž tela - ozdravná
- celého tela, krku, chrbta, rúk, nôh, brucha
regina terapia Indická masáž hlavy - relaxačná
- protistresová, uvolňuje napätie pokožky hlavy a celého nervového systému, odstraňuje bolesti hlavy

Lifting tváre - omladzujúca
- lymfodrenáž tváre a krku, odstraňuje opuchy a vrásky, skrášľuje pokožku tváre

Reflexná masáž chodidiel – liečebná
regina terapia Pri tejto masáži ide o masírovanie a zatláčanie špecifických oblastí na chodidlách. Je to vlastne stimulovanie reflexných zón, v ktorých sa odráža zdravotný stav organizmu.
Stláčanie jednotlivých reflexných zón býva niekedy bolestivé. Táto bolestivosť určuje, že príslušný orgán k reflexnej oblasti nie je úplne v poriadku a treba ho masážou „povzbudiť“. Reflexná masáž uvádza celé telo do rovnováhy.

Reflexná masáž chrbta – liečebná
regina terapia Masáž sa vykonáva bez použitia oleja. Má veľmi pozitívny účinok na nervový systém, čím dochádza k lepšiemu prekrveniu kože, podkožia, tkanív a orgánov.

Medová masáž - detoxikačná
regina terapia Medová masáž je prastará liečebná metóda, pri ktorej sa používajú špeciálne hmaty tzv. pumpovanie a včelí med. Táto masáž má dvojaký účinok - odstraňuje toxíny z tela a aktivuje vnútorné orgány. Touto masážou je možné zlepšiť celkovú látkovú výmenu, uvolniť bolesti chrbta, hlavy, tráviace ťažkosti, problémy so spánkom a krvným obehom, nervové poruchy a depresie a ďalšie stavy slabosti s pribúdajúcim vekom. Medová masáž pokožku zjemňuje , hydratuje a vyživuje. Úžasne pôsobí na psychiku. Nie je vhodná pre alergikov na včelie produkty.

Metamorfná masáž - špeciálna dotyková masáž

MT je príjemná a relaxačná technika uvoľňujúca traumy a stresy utvorené v období prenatálneho vývoja, ktorá jemne stimuluje hlboké zmeny. Prenatálne obdobie (obdobie vývoja dieťaťa v matkinom lone) je veľmi dôležitým úsekom nášho života, v ktorom sme sa sformovali, a to nielen fyzicky, ale tiež psychicky. Jemné dotyky na reflexných bodoch chrbtice na chodidlách, rukách a na hlave uvádzajú do rovnováhy energie v tele.
regina terapia